Deelnemers

Aanmelden graag op de wedstrijddag tussen 9.00 uur en 10.30 uur in de tent. Om alles zo vlot mogelijk te laten verlopen, vragen wij u de klasse en het startnummer te vermelden bij de hand te houden. (u kunt deze hieronder vinden.)
Heeft u meerdere aanmeldingen, dan verzoeken wij u de klasse en het bijbehorende startnummer op een papier te noteren. Dit om het opzoeken van de startnummers te versnellen. Voor meer informatie: bel 0629068375.

Maximaal 20 tractoren per klasse. vol is vol
PS: STA JE NIET OP DEZE LIJST DAN BEN JE NIET INGESCHREVEN VOOR DE WEDSTRIJD  OP 30 april 2022

Mocht je door omstandigheden niet mee kunnen doen meld dit dan z.s.m. via [email protected] dan kan er iemand anders in jouw plaats!

Landbouw 2,5 ton (14/20)

Startnummer Naam Woonplaats Merk & Type Vermogen Bouwjaar
1 Jeroen Van der jagt Sint annaland Ford Major 80PK 1960
2 Jasper Langendoen Stellendam International 453 45PK 1975
3 Marcel Heijboer Sint annaland Fordson Major 42PK 1953
4 Robert Hoek Sint annaland Fordt 4000 65PK 1961
5 Christian Dekker Westkapelle Same Centauro 60 60PK 1969
6 han stouten Sirjansland international 423 40PK 1968
7 Kees Van Driel Bruinisse John deere 920 37PK 1970
8 Ad Krepel Oosterland Fordson Supermajor 52PK 1964
9 Astrid Menheere POORTVLIET deutz 6206 70PK 1976
10 janick Moelker zonnemaire international 624 60PK 73
11 Arjan Franken Lepelstraat International 633 50PK 1970
12 Jan Elenbaas Poortvliet Volvo bm 430 47PK 1976
13 Mariët Fase Poortvliet Deutz 5207 51PK 1980
14 Leon Heijboer Oud-Vossemeer Eicher 3007 45PK 1970

Landbouw 3,5 ton (17/20)

Startnummer Naam Woonplaats Merk & Type Vermogen Bouwjaar
2 Teun Akershoek Tholen Ford 6610 90PK 1985
3 Irene van der Schaaf Scharendijke Deutz D6206 60PK 1974
4 Marieke Van den hamer Brouwershaven Same Panther 95 95PK 1979
5 Erik Bijl Zuidland Belarus 800 88PK 1959
6 Hans Van eenennaam Scherpenisse Volvo bm 650 90PK 1979
7 Teun 'T mannetje Rockanje Massey Ferguson 188 85PK 1974
8 Martin bienefelt zierikzee international 724 74PK 1972
9 Ard-Jan Rottier 's-Gravenpolder David Brown 1200 70PK 1971
10 André De Looff Grijpskerke International 844 S 82PK 1976
11 Leon Heijboer Oud-Vossemeer Fordson major 608PK 1900
12 Wiek Dam Rilland-bath Inter 724 70PK 1967
13 Ben Van Driel Bruinisse International 844s 89PK 1981
14 Mees Verwijs Sint-philpsland Massey ferguson 362 65PK 1997
15 Astrid Menheere POORTVLIET deutz 6206 70PK 1976
16 Tijmen Zandijk Tholen Deutz D8006 80PK 1980
17 Toon van der Wielen Nieuwerkerk Deutz 8006 80PK 1974
18 Wout Akershoek Tholen John deere 3020 70PK 1967

Landbouw 4,5 ton (20/20)

Startnummer Naam Woonplaats Merk & Type Vermogen Bouwjaar
1 Gilbert De visser Domburg Internationaal 844 s 82PK 1975
2 Coert van der Bijl Scharendijke Deutz 7506 75PK 1969
3 Bart Verwijs Sint-philipsland Fendt 10s 90PK 1976
4 Hans Van eenennaam Scherpenisse Volvo bm 650 90PK 1979
5 Tijmen Zandijk Tholen Deutz D8006 80PK 1980
6 john goudzwaard zierikzee international 724 74PK 1972
7 Ben Voogt Oudenhoorn New Holland T5, 115 90PK 2019
8 Martijn Droogers Oud-Vossemeer Deutz 5115 DS ttv 113PK 2019
9 Sjaak Wisse MELISKERKE David Brown 1410 100PK 1980
10 Jop Hanse Kerkwerve Deutz D8006 80PK 1974
11 Wesley van den enden LEPELSTRAAT John deere 3040 90PK 1983
12 Niels Van Aert Lepelstraat John Deere 3050 110PK 1990
13 Edwin Kole Rilland - Bath Inter 955 110PK 1978
14 Kim Fase Poortvliet Deutz-Fahr DX4.71 70PK 1991
15 Anja Veraart Nieuw-vossemeer International 845 80PK 1973
16 Anouk Filius Heikenszand Fiat 850 super 85PK 1972
17 Toon van der Wielen Nieuwerkerk Deutz 8006 80PK 1974
18 Jurgen Franken Halsteren Ford 7710 90PK 1986
19 Johan Van der wel Tholen Ford 6610 80PK 1985
20 Bram Van oorschot Achthuizen Fiat 8090 80PK 1990

Landbouw 5,5 ton (22/20)

Startnummer Naam Woonplaats Merk & Type Vermogen Bouwjaar
1 Julian Vader Arnemuiden Case International 956 XL 95PK 1986
2 wil bijl Brouwershaven fiat 1300 super 150PK 1976
3 Yordi Francke Grijpskerke Case 1056 xl 110PK 1990
4 Femke Oerlemans Nieuw-Vossemeer Claas 510 100PK 2010
5 Simon van den Hamer Brouwershaven Massey Ferguson 1135 134PK 1976
6 Johan Suurland Sint annaland New holland 8160 150PK 1996
7 Jasper Langendoen Stellendam International 946 100PK 1972
8 Thomas Grootenboer Middelharnis Steyr 8130 turbo 150PK 1989
9 han stouten Sirjansland international 1246 125PK 1975
10 Jeroen Ligtendag Sint annaland New holland Tm125 130PK 2000
11 Bram Van Nieuwenhuijzen Sint philipsland Volvo BM T800 100PK 1975
12 John Blok Rilland Ford 5000 75PK 1974
13 Arend Visser Hellevoetsluis International 1066 120PK 1970
14 Ronnie Wattel Serooskerke Fiat 110-90 110PK 1997
15 kim huijsmans nieuw-vossemeer john deere 3050 100PK 1989
16 Eline Klompe Dreischor Deutz-Fahr Agroplus 100PK 1998
17 Gerben Lindhout Poortvliet Massey Ferguson 1006-60T 142PK 2001
18 jacco de looff Koudekerke international 1246 125PK 1972
19 Jaco Qualm Nieuw-Vossemeer Deutz-Fahr 5120P 120PK 2013
20 Kelly Vroegop Scherpenisse Deutz Agrostar 6.08 106PK 1995
21 Arjo Francke Grijpskerke Same Tiger six 105 105PK 1983
22 Barry Van genderen zierikzee international 1246 125PK 1975

Landbouw 7,0 ton (21/20)

Startnummer Naam Woonplaats Merk & Type Vermogen Bouwjaar
1 Ruben de Visser Domburg Inter 1455 145PK 1990
2 Marius Dekker Domburg Fendt 516 150PK 2019
3 Vincent Tuinstra Herkingen Ford 8210 125PK 1989
4 Peter dekker Meliskerke Fendt 611 lsa 120PK 1989
5 Jacco Dekker Sheerabskerke Fendt 614-E 145PK 1995
6 Thijs Buise Heinkenszand Ford Tw30 180PK 1981
7 Rick Hoondert Heinkenszand John deere 4430 150PK 1976
8 Marinko Gaakeer Stavenisse Massey Ferguson 3670 180PK 1994
9 John Guiljam Sint annaland New holland Tsa125 125PK 2008
10 Owen Grootenboer Middelharnis Ford 8210 gen 3 115PK 1989
11 Bram Visser Hellevoetsluis International 1455xl 145PK 1981
12 Wouter Van den berg Oudenhoorn Case ih 1455xl 145PK 1994
13 Nico Verhoeve Hellevoetsluis Ford 8630 155PK 1991
14 Tijmen Zandijk Tholen Deutz-Fahr Agrotron 150 150PK 2006
15 Tin Grootenboer Middelharnis New Holland M135 135PK 1997
16 Jelte Balk Klundert Ford 8630 165PK 1993
17 elmar stouten Sirjansland international 1246 125PK 1975
18 Marc Korstanje Scherpenisse John Deere 4240 S 160PK 1986
19 Kesly De geus 's-gravendeel Ford Tw 15 150PK 1985
20 Jan Van dijke Oud vossemeer John deere 510 100PK 1975
21 Nick Goense Anna Jacobapolder John Deere 6910 130PK 2001

Landbouw 9,0 ton (24/20)

Startnummer Naam Woonplaats Merk & Type Vermogen Bouwjaar
1 Lennert Groenewege Sint Maartensdijk John deere 7810 186PK 1999
2 Antoine Elenbaas Poortvliet Deutz 6165ttv 165PK 2018
3 Pieter Janse Middelburg Deutz-Fahr Agrotron 120 200PK 1999
4 joard janse arnemuiden case international 1455xl 1455 170PK 1989
5 Sander Poortvliet Oudelande John deere 4640 200PK 1976
6 Joël Kosten Oud-vossemeer Fendt 818 favorit 200PK 2001
7 Ard Van leijsen Poortvliet Fendt 818 180PK 2008
8 Nardus Van vorst Poortvliet Fendt 820 200PK 2010
9 Martin Van der schee Poortvliet Jd 215 215r 200PK 2022
10 Sam Bevelander SINT-ANNALAND Massey Ferguson 7619 180PK 2015
11 Martien Goedegebuure Sint annaland New holland T7.200 200PK 2016
12 Bernand Elenbaas Sint annaland New holland T7.210 210PK 2018
13 Rens Duvekot Wolphaartsdijk Case Case 2590 180PK 1979
14 Arjan Gunter Sint Annaland Deutz fahr 6160 TTV 160PK 2015
15 Owen Grootenboer Middelharnis New holland Tm 190 190PK 2004
16 Bram Visser Hellevoetsluis International 1455xl 145PK 1981
17 Henk Jan Gunter Sint-Annaland Deutz 6155 155PK 2016
18 Cees Van den Bergh Stavenisse New Holland T7050 195PK 2009
19 Johan Muller Halsteren Ford TW15 160PK 1990
20 Ricardo Kloet Sint maartensdijk Mf 7495 dyna vt 200PK 2012
21 Leen Guiljam Sint annaland New holland T7030 250PK 2010
22 Bertus de Jong Scherpenisse Massey Ferguson 7718 180PK 2018
23 Janick Francke Grijpskerke Case 1455 160PK 1991
24 John Potappel Stavenisse Deutz 630 200PK 2010

Landbouw 12,0 ton (12/20)

Startnummer Naam Woonplaats Merk & Type Vermogen Bouwjaar
1 Niels op 't Hof Oudelande Fendt 936 360PK 2011
2 yanco blankers ellewoutsdijk kirovets k700 200PK 1979
3 Rick Bakker Oudelande John Deere 6215R 215PK 2015
4 Sjors Wisse Grijpskerke Fendt 930 200PK 2001
5 Niels Banham Dirksland New Holland T7.315 260PK 2019
6 Owen Grootenboer Middelharnis New holland Tm 190 190PK 2004
7 Patrick Cevaal Ritthem John deere 7800 180PK 1995
8 Ricardo mijdam Sgravendeel John deere 7310r 310PK 2018
9 Ceesjan Nobel Oudenhoorn Nee Holland T7270 270PK 2010
10 Jorian Bijnagte Scherpenisse John deere 6250r 250PK 2018
11 boudewijn moeke Middelburg johndeere 7710 200PK 2001
12 Merijn Goense Anna Jacobapolder John Deere 8400 265PK 1997

Sport 3,0 ton (1/20)

Startnummer Naam Woonplaats Merk & Type Vermogen Bouwjaar
2 Pieter Tunders Schijf John deere 2130 250PK 1974

Sport 3,5 ton (2/20)

Startnummer Naam Woonplaats Merk & Type Vermogen Bouwjaar
? Johan Den Braber stavenisse Deutz Dx90 175PK 1983
? Tonnie Moerland Sint Philipsland John Deere 4020 850PK 1969

Sport 4,5 ton (2/20)

Startnummer Naam Woonplaats Merk & Type Vermogen Bouwjaar
1 Martijn Droogers Oud-Vossemeer Deutz 13006 600PK 1974
3 Lars Geluk Oud-Vossemeer Volvo BM 810 500PK 1975