Deelnemers

Aanmelden graag op de wedstrijddag tussen 9.00 uur en 10.30 uur in de tent. Om alles zo vlot mogelijk te laten verlopen, vragen wij u de klasse en het startnummer te vermelden bij de hand te houden. (u kunt deze hieronder vinden.)
Heeft u meerdere aanmeldingen, dan verzoeken wij u de klasse en het bijbehorende startnummer op een papier te noteren. Dit om het opzoeken van de startnummers te versnellen. Voor meer informatie: bel 0629068375.

Maximaal 20 tractoren per klasse. vol is vol
PS: STA JE NIET OP DEZE LIJST DAN BEN JE NIET INGESCHREVEN VOOR DE WEDSTRIJD  OP 11 mei 2019

Mocht je door omstandigheden niet mee kunnen doen meld dit dan z.s.m. via [email protected] dan kan er iemand anders in jouw plaats!

Landbouw 2,5 ton (16/20)

Startnummer Naam Woonplaats Merk & Type Vermogen Bouwjaar
01 Irene van der Schaaf Scharendijke Deutz 6206 59PK 1974
02 barry van genderen sirjansland international 423 45PK 1974
03 Freek van der Have Oosterland Deutz 5206 52PK 1979
04 Tim Grootenboer Stad aan het haringvliet Same Minitauro 60 60PK 1970
05 Janick Moelker Zonnemaire International 624 70PK 1973
06 Piet Heijboer Poortvliet Fordson Major 42PK 1953
07 Christian Dekker Westkapelle Same Centauro 60 60PK 1960
08 Rudi Jongman Sirjansland Deuts 6206 60PK 1979
09 Rene Larooij Ridderkerk Deutz 4006 40PK 1978
10 Ad Krepel Oosterland Ford Super majoor 52PK 1964
11 Jeroen Van der Jagt Sint-annaland Ford Major 75PK 1960
12 Robert Hoek Oud Vossemeer Ford 4000 61PK 1961
13 Erik Bijl Abbenbroek International 423 55PK 1970
14 Janco Pannekoek Zierikzee Deutz 4006 40PK 1984
15 Astrid Menheere Poortvliet deutz fahr 6206 65PK 1976
16 Marcel Pannekoek Nieuwerkerk Deutz 4006 40PK 1980

Landbouw 3,5 ton (20/20)

Startnummer Naam Woonplaats Merk & Type Vermogen Bouwjaar
01 Coert van der Bijl Scharendijke Deutz 7506 75PK 1969
02 Thomas Brijs Sommelsdijk International 744 80PK 1979
03 martin bienefelt zierikzee international 724 75PK 1976
04 Janick Moelker Zonnemaire International 624 70PK 1973
05 Toon van der Wielen Nieuwerkerk Deutz 8006 80PK 1976
06 wouter van der Horst Montfoort international 844-S 84PK 1978
07 Wiek Dam Rilland International 724 70PK 1968
08 Corné Van der sar Ooltgensplaat Fiat 466 50PK 1984
09 Denny Pollemans Oude-tonge International 644 64PK 1980
10 Erik Bijl Abbenbroek International 423 55PK 1970
11 Leon Verhagen Dordrecht Fiat 850 85PK 1971
12 Teun Akershoek Tholen Deutz D8006 80PK 1975
13 Jurgen Franken Halsteren Mecedes Mbtrac 700 60PK 1970
14 Marco Van trierum Oosterland Deutz 7206 72PK 1990
15 Janco Pannekoek Zierikzee Deutz 4006 40PK 1984
16 Tim Grootenboer Stad aan het haringvliet Same Minitauro 60 60PK 1970
17 Lennert Verkamman Kerkwerve Deutz 10006 100PK 1980
18 tom van der stelt Brouwershaven fordson major 75PK 1958
19 Astrid Menheere Poortvliet deutz fahr 6206 65PK 1976
20 Christoffel Brouwer Aagtekerke International 844 SB 80PK 1975

Landbouw 4,5 ton (20/20)

Startnummer Naam Woonplaats Merk & Type Vermogen Bouwjaar
01 Jop Hanse Kerkwerve Deutz D8006 85PK 1973
02 Toon van der Wielen Nieuwerkerk Deutz 8006 80PK 1976
03 Hans Van eenennaam Scherpenisse Volvo bm 650 90PK 1979
04 Jurgen Franken Halsteren Ford 6710 85PK 1975
05 Jaco Qualm Nieuw-Vossemeer John Deere 2650 78PK 1992
06 Wesley Van den Enden Zevenbergen John deere 3040 90PK 1983
07 Rien Bazen Scherpenisse BM Volvo 650T 85PK 1973
08 Jan vd Maas Oosterland Renault 7712 75PK 1980
09 Corné Van der sar Ooltgensplaat Fiat 466 50PK 1984
10 Edwin Kole Rilland bath International 955 90PK 1978
11 Pieter Janse Middelburg Deutz 6006 60PK 1972
12 Niels Van Aert Lepelstraat John deere 3050 100PK 1984
13 Jasper Langendoen Rockanje International 946 100PK 1972
14 Anja Veraart Nieuw-vossemeer International 845 XL plus 85PK 1992
15 John Blok Rilland Ford 5000 75PK 1974
16 Bart Verwijs Sint philipsland Fendt 10s 80PK 1971
17 Johan Goudzwaard Bruinisse International 1055XL 110PK 1982
18 Jakob van den Broek Melissant Ford 7610 100PK 1989
19 Sabine Franken Halsteren Mercedes Mb trac 800 80PK 1976
20 Denny Pollemans Oude-tonge International 644 64PK 1980

Landbouw 5,5 ton (20/20)

Startnummer Naam Woonplaats Merk & Type Vermogen Bouwjaar
01 elmar stouten sirjansland international 1246 1350PK 1984
02 Martijn Den Boer Oude-tonge International 1246 125PK 1974
03 Rudi den Boer Numansdorp International 1246 120PK 1973
04 Leendert den Braber Stavenisse Fiat 1300 Super 150PK 1977
05 Simon Van den Hamer Brouwershaven Massey Ferguson 1135 135PK 1974
06 Ad den Braber SCHERPENISSE john deere 3140 100PK 1990
07 Leendert Goedegebuure SCHERPENISSE john deere 6610 110PK 1994
08 Wil Bijl Brouwershaven FIAT 1300 super 150PK 1975
09 Wesley Van den Enden Zevenbergen John deere 3040 90PK 1983
10 Jaco Qualm Nieuw-Vossemeer Deutz-Fahr Agroplus 100 100PK 1998
11 kim huijsmans nieuw-vossemeer john deere 3050 100PK 1989
12 willem verboom Nieuwerkerk deutz-fahr DX 120 140PK 1981
13 Kelly Vroegop Scherpenisse Deutz Agrostar 6.08 105PK 1995
14 Anja Veraart Nieuw-vossemeer Claas 510 125PK 2001
15 Bram Visser Hellevoetsluis International 1066 130PK 1969
16 N.K. Banham Dirksland New Holland TS 90 90PK 2000
17 Johan Suurland Sint annaland New Holland 8160 100PK 1996
18 Eduard Knulst Stavenisse Massey Ferguson 5609 95PK 2016
19 Bram Van Nieuwenhuijzen Anna jacobapolder Volvo bm 800 108PK 1975
20 Geert van de Velde Dreischor steyr 1090 90PK 1973

Landbouw 7,0 ton (17/20)

Startnummer Naam Woonplaats Merk & Type Vermogen Bouwjaar
01 Martijn Den Boer Oude-tonge Case International 1255xl 125PK 1985
02 Rudi den Boer Numansdorp International 1255 125PK 1983
03 Bram Visser Hellevoetsluis International 1066 150PK 1969
04 Cees Van den bergh Stavenisse John deere 6900 130PK 1995
05 John Guiljam Sint annaland New Holland Tsa 125 125PK 2009
07 Julien Jansen Nieuw-vossemeer John deere 4350 175PK 1886
08 Patricia Karreman Kamperland Case international 1455xl 145PK 1992
09 Peter Poot Sint annaland Mf 6485 135PK 2006
10 Henk Witte Borselle deutz agrostar 6.61 160PK 1993
12 Abby Snoep Sint annaland Mf 6615 150PK 2015
14 gilbert de visser domburg internationaal 1455 145PK 1991
15 Arjan Elenbaas Poortvliet Valtra N174 170PK 2017
16 Lennart Verburg Waarder Valtra 8550 150PK 1997
17 Martin Blaak Zuid-Beijerland Ford 9700 150PK 1976
18 Anton Achterberg Zuid-beijerland new-holland new-holland 170PK 2008
19 Remi Mooldijk Zuidland Ford Tw15 135PK 1988
20 Daan van Bergeijk Hekelingen New holland Tm 150 150PK 2003

Landbouw 9,0 ton (20/20)

Startnummer Naam Woonplaats Merk & Type Vermogen Bouwjaar
01 Tim Grootenboer Stad aan het haringvliet Fiat G170 170PK 1994
02 Antoine Elenbaas Poortvliet Deutz 6160 160PK 2015
03 Cees Van Den Doel Oude-Tonge Ford Tw15 140PK 1987
04 Ricardo Kloet Sint maartensdijk Massey Ferguson 7495 200PK 2009
05 Thijs Van der kroon Heerle John deere 6155R 155PK 2016
06 Julien Jansen Nieuw-vossemeer John deere 4350 175PK 1886
07 Nathan Kastelein Nieuwe-Tonge New Holland T7030 210PK 2011
08 Ricardo Mijdam Sgravendeel New holland T7.230 230PK 2017
09 Wouter Van den Berg Oudenhoorn Case international 1455xl 145PK 1992
10 Sam Bevelander Sint-Annaland Massey Ferguson 6485 120PK 2007
11 Jeroen Ligtendag Sint- Annaland New Holland T7030 210PK 2010
12 Bernand Elenbaas Scherpenisse Newholland T7 190 180PK 2015
13 Mario Elenbaas Poortvliet Valtra T174 170PK 2018
14 Frans de Rijke Poortvliet Valtra T191 190PK 2010
15 Jan Uijl Poortvliet Valtra T202 220PK 20011
16 Nick Paulusse Poortvliet Valtra T193 190PK 2014
17 Kacper grunt Dirksland new Holland T7.270 270PK 2015
18 Martien Goedegebuure Sint annaland New Holland T7.200 200PK 2015
19 Lennert Groenewege Sint Maartensdijk John deere 7430 190PK 2008
20 Rik Barnhoorn Oudenhoorn Newholland T7.237 200PK 2015

Landbouw 12,0 ton (13/20)

Startnummer Naam Woonplaats Merk & Type Vermogen Bouwjaar
01 Sjors Wisse Meliskerke Fendt 926 300PK 2007
02 Niek Van aart Lepelstraat New holland T7270 268PK 2013
03 Marjolein Maljaars Aagtekerke Fendt 828 280PK 2017
04 Nathan Kastelein Nieuwe-Tonge New Holland T7030 210PK 2011
05 N.K. Banham Dirksland new holland T7. 290 290PK 2018
06 Thomas Grootenboer Stad aan't haringvliet Fiatagri G170 170PK 1994
7 Cees-jan Nobel Oudenhoorn Newholland T7.270 250PK 2015
8 Rik Barnhoorn Oudenhoorn Newholland T7.237 200PK 2015
9 Kacper grunt Dirksland new Holland T7.270 270PK 2015
10 Kesly De geus 'Sgravendeel Newholland T7.270 250PK 2015
11 jorian bijnagte scherpenisse John Deere 6250R 250PK 2018
12 Tim Fokker Sommelsdijk New Holland T7030 250PK 2011
13 Laurens Maliepaard Stad aan het Haringvliet NH TM 190 330PK 2004

Sport 3,0 ton (1/20)

Startnummer Naam Woonplaats Merk & Type Vermogen Bouwjaar
1 Dirk Uil Start annaland Mf 1080 95PK 1979

Sport 3,5 ton (2/20)

Startnummer Naam Woonplaats Merk & Type Vermogen Bouwjaar
? Arnaud Janssem Stavenisse Deutz Dx 90 200PK 1983
? Marijn De Krom Halsteren Volvo BM 650 85PK 1980

Sport 4,5 ton (2/20)

Startnummer Naam Woonplaats Merk & Type Vermogen Bouwjaar
1 Bernd Lengkeek Sommelsdijk John Deere 4320 500PK 1971
2 John Zeeman Oud-Vossemeer Volvo BM 810 500PK -